O nás

Snažíme se pro naše zákazníky udělat maximum, a proto je naši prioritou, aby měli za rozumné peníze veškerý servis pod jednou střechou. Náš profesionální tým zajišťuje kompletní pneuservis a autoservis, včetně prodeje použitých a nových pneumatik.

Prodej pneumatik

Použité pneumatiky a disky dovážíme z Německa, Rakouska a Švýcarska. Všechny pneumatiky prochází pečlivou kontrolou stavu a splňují veškeré podmínky pro provoz na silničních komunikacích. Nabízíme také možnost likvidace starých pneumatik a uskladnění pneu i disků na sezónu. U nás si může zákazník vybrat z více než 5000 kusů použitých pneumatik, ale náš e-shop nabízí také nové letní, zimní i celoroční pneumatiky pro osobní automobily, 4x4, pro lehká nákladní auta a motorky.

Pneuservis a autoservis

Náš zkušený tým mechaniků provádí veškerý pneuservis, od montáží a demontáží všech typů pneumatik, po jejich vyvažování a opravy, včetně oprav bočních průrazů pneumatik vulkanizací. Nabízíme také měření geometrie moderním laserovým přístrojem včetně následného kompletního seřízení. Náš autoservis nabízí řadu mechanických a drobných karosářských prácí na všech osobních vozech. Zajistíme výměnu olejů, filtrů, destiček, kotoučů, ložisek, tlumičů, atd. Samozřejmostí je i čištění a plnění klimatizací nebo příprava vozidel a vyřízení STK. Mezi našimi službami nechybí ani vysoce odborné rovnání a opravy plechových a alu kol/disků na moderním rovnacím zařízení.


Výčet dalších služeb, které provádíme je uveden v jednotlivých záložkách. Doufáme, že jsou u nás zákazníci plně spokojení a to především díky špičkovým službám a nabídce kvalitních pneumatik a jejich nízkých cen.